Series
Ratings
16
Chainsaw ManRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0