Series
Ratings
16
King the LandRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 4.5
- BossRated ★ 4.5
Mr. BogusRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0