Movies
Ratings
332
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
WhitneyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5