Series
Ratings
174
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
My Bias is Showing!Rated ★ 2.5
My Secret VampireRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 3.0
I Hear the SunspotRated ★ 2.5- Secret RelationshipRated ★ 2.0
Heesu in Class 2Rated ★ 3.0
Ball Boy TacticsRated ★ 0.5
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.0