Series
Ratings
52
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
MRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 0.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0