Movies
Ratings
873
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5