Movies
Ratings
219
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0