Movies
Ratings
121
La La LandRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 1.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
MoonRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5