Series
Ratings
63
Witch Hat AtelierRated ★ 4.0
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5