Movies
Ratings
355
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0