Series
Ratings
16
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0