Series
Ratings
30
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 2.5
MerlinRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0