Series
Ratings
55
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
The Devil's JusticeRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0