Series
Ratings
129- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Shinsengumi!Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.0