Series
Ratings
209
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.0
- Rozen Maiden: TräumendRated ★ 4.0
- Rosen MaidenRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sixth Sense 3Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0