Series
Ratings
86
The ActRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
QuizRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0