Series
Ratings
66
One Piece Season 2Rated ★ 2.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0