Movies
Ratings
400
The Wild RobotRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BogusRated ★ 4.5
Hope GapRated ★ 4.5
VolverRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5