Movies
Ratings
575
The KingRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
Kim's VideoRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- Night On Earth: Shot In The DarkRated ★ 3.0
- Someday or One DayRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Man from TorontoRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SpiderheadRated ★ 3.0