Movies
Ratings
474
Decision to LeaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0