Series
Ratings
422- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Final DraftRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0