Series
Ratings
43
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0