Movies
Ratings
11
A Taxi DriverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0