Series
Ratings
33
Emergency CoupleRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0