Movies
Ratings
50
Take This WaltzRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
A Late QuartetRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0