Movies
Ratings
15
TranscendenceRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0