Movies
Ratings
24
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.0