Series
Ratings
29
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0