Series
Ratings
126
Sweet BunsRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0