Movies
Ratings
61
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
SecretRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0