Series
Ratings
98
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0