Series
Ratings
12
The Art of SarahRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0