Movies
Ratings
62
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0