Series
Ratings
23
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0