Movies
Ratings
98
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0