Movies
Ratings
251
The MatrixRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
BlondeRated ★ 1.5
Hana and AliceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Break-UpRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5