Series
Ratings
39
PluribusRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.5
Midsummer NightRated ★ 3.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 3.5
MythomaniacRated ★ 3.5
Mythomaniac Season 1Rated ★ 3.0- EasyRated ★ 4.5
EasyRated ★ 4.0