Series
Ratings
14
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0