Movies
Ratings
191
CocoRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
NerveRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0