Movies
Ratings
38
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0