Series
Ratings
24
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5