Series
Ratings
16
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5