Movies
Ratings
513
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.5