Movies
Ratings
51
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5