Series
Ratings
183
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- すいかRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
She's Gotta Have ItRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Next in FashionRated ★ 3.5- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0