Series
Ratings
23
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0