Series
Ratings
22
TunnelRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0