Series
Ratings
18
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0