Movies
Ratings
29
FrozenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0