Series
Ratings
44
Queen of the RingRated ★ 2.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5